FAQ časté dotazy

Jak nejrychleji zjistím cenu auta?

Nejrychlejší způsobem je zjištění ceny po telefonu a je dobré znát alespoň základní informace o automobilu. Další možností je online ocenění vozidel nebo osobní setkání. V provozovně si Váš automobil prohlédne výkupní technik a může Vám nabídnout hotovost, kterou Vám ihned vyplatíme.

Jak probíhá online ocenění vozu?

Online ocenění vozidel probíhá jednoduše tak, že po vyplnění formuláře na příslušných stránkách Vám zašleme na Vámi uvedený e-mail nabízenou cenu. Samozřejmě se nejedná o návrh smlouvy. Finální cenu stanovuje výkupní technik po osobní prohlídce automobilu.

Co ovlivňuje cenu vozidla?

Cenu vozidla ovlivňuje řada faktorů. Patří mezi ně technický stav vozidla, jeho původ, stav najetých kilometrů, počet majitelů, výbava, servisní historie (servisní kniha), manuály, počet klíčů, závady na voze (například kosmetické vady, poškození aj.). Cenu vozu ovlivňuje také to, jestli bylo v minulosti havarováno.

Jak probíhá samotný výkup aut?

Po telefonické či e-mailového dohodě k Vám pošleme výkupního technika, který se automobil prohlédne a nabídne Vám za něj cenu. Budete-li s finální cenou za Váš vůz souhlasit, na místě s Vámi technik podepíše veškeré smlouvy a okamžitě dostanete vyplacenou plnou výkupní cenu v hotovosti. Výkupní technik automobil odveze a Vy se již nemusíte o nic starat. Podrobnější informace o výkupu vozidel Vám ochotně zodpovíme telefonicky.

Vyplácíte peníze pouze hotově?

Nabízíme výkup aut za hotové peníze, ale částku Vám samozřejmě můžeme vyplatit také na Váš bankovní účet. Případně vyplatíme část peněz hotově a zbytek Vám pošleme na účet. Záleží na domluvě s Vámi.

Poskytujete komplexní právní servis?

Veškerou administrativu a papírování obstaráme my. Vy se nemusíte o nic starat. Součástí námi nabízených služeb je vyřízení všech administrativních a právních záležitostí. Připravíme kupní smlouvu, odhlásíme automobil atd. Klient u nás pouze podepíše smlouvu a dostane za automobil peníze. 

Novinky

Provádíme výkup nemovitostí za hotové v celé ČR a SK. Peníze pro vás zajistíme do 3dnů až do výše 70 až 100 % z tržní ceny.… ...více

14. 5. 2014

Výkup luxusních aut

Naše partnerská společnost provádí výkup aut v Praze za hotové. Zabýváme se také výkup aut za hotové v ČR. Provádíme i… ...více

Zobrazit archiv